רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

תפריט בעיות רפואיות התייעץ עם מומחה התקשר 050-7903361
טלפון 050-7903361
לימור ז. 42

לימור הגיעה לאחר 4 שנים בהן ניסתה להרות- בהתחלה טבעי, אח"כ הזרעות ולאחריהן טיפולי פוריות. במהלך השנתיים הראשונות עברה 5 הפלות, שנתיים האחרונות לא נקלטה כלל גם כשנעזרה בטיפולי פוריות. אחרי חודש וחצי בלבד של טיפולים, נקלטה והרתה!!

ז'ניה מ. 29

ז'ניה הגיעה עקב בעיה של שחלות פוליציסטיות ומחזור לא כלכך סדיר. לאחר טיפול של כ-3 חודשים נכנסה להריון. המשכתי ללוות אותה במהלך ההריון עקב בעיה של סכרת קלה ובצקות.

הדס יריב. 42

הדס ניסתה להיכנס להריון במשך כשנה ללא הצלחה. המחזור לא היה סדיר- פסק בחצי שנה האחרונה ובבדיקות הורמונליות ערך ה- FSH היה מאד מאד גבוה. רופא הנשים אמר לה: שכנראה החלה את גיל המעבר מוקדם מהממוצע ולכן אין סיכוי שתכנס להריון טבעי. היא התקשתה להאמין שבבת אחת דעכה פוריותה (לפניכן הרתה ללא קושי) ולכן הגיעה אליי לעזרה..טיפלתי בה בדיקור סיני בשילוב עם צמחי מרפא, ולאחר כשבועיים קיבלה מחזור. להפתעת כולם ערך ה-FSH  חזר להיות נורמל -בטווח הפוריות התקין. המשכנו לטפל כחודשיים נוספים במהלכם קיבלה עוד מחזור סדיר ולאחריו נכנסה להריון. מדהים לא?!..

הדס יריב- בדיקות הורמונליות- FSH

תוצאות בדיקת פרופיל הורמונלי לפני ואחרי הטיפול בדיקור וצמחים סיניים.

פיונה. 41

פיונה הגיעה אליי בפרק ב' בחייה לאחר ניסיונות כושלים והפלה. FSH שלה היה מעט גבוה לכן הומלץ לה ללכת לרופא פוריות. טיפלתי בה כחודש וקצת והיא נכנסה שוב להריון. השבועיים הראשונים (לאחר שהתברר שהיא בהריון) לוו בהתכווצויות, כאבים עמומים בבטן תחתונה והפרשה חומה..פיונה הייתה חרדה ששוב הולכת להפיל, אך אני טיפלתי ונתתי את התמיכה הנדרשת..התופעות נעלמו וההריון הסתיים בלידה תקינה.

מרי מ. 33

מרי הגיעה לאחר שנה שניסו להרות ללא הצלחה, ללא בעיית פוריות מוסברת, אבל אובחן רחם שרירני. טיפלנו במשך 4 חודשים עד נקלטה בהריון.

עידית 45

עידית הגיעה לתמיכה בטיפולים של תרומת ביצית. זאת לאחר תקופה של טיפולי פוריות כושלים ולאחר שגם החזרת עובר מתרומת ביצית כשלה. היא הייתה מאד סקפתית ודיי מיואשת..אבל התוצאה החיובית לא אחרה לבוא..

שרון 43

תמיכה בטיפולי פוריות – שרון הגיעה אליי במהלך טיפולי פוריות, מפאת גילה וערך FSH שהיה גבוה, תגובתה לגירוי ההורמונלי הייתה חלשה מאד. בכל סבב שאבו 2 ביציות לכל היותר ולא הייתה הצלחת הריון אחת במשך שנה. לאחר תקופה של כישלונות חוזרים בהחזרת עוברים ולאחר שלקחה תקופה צמחים סיניים, הוחלט על החזרת עובר אחד במחזור טבעי..במהלך מחזור זה נראה במקביל זקיק שהתפתח טבעי..לכן הוחלט במקביל לנסות הזרעה..התוצאה המפליאה הייתה תאומות!!..אחת מהחזרת עובר והשניה מהריון טבעי!!

שרון ו. 39

שרון: ניסינו להיכנס להריון כשנה וחצי ללא הצלחה, הסיבה הייתה כנראה שרירן גדול ברחם שהוצא בניתוח. אך גם אחרי הוצאתו ניסינו הזרעות והפריות, ללא הצלחה. מולי שיערה שהסיבה נעוצה בשרירנים קטנים שנותרו ברחם וטיפלה בהתאם. לאחר תקופה של כחודשיים נכנסתי להריון!! גם בריון השני נעזרתי במולי והמשכתי לבוא לטיפול בבעיות שונות במהלך ההריון כמו: עייפות, נפיחות, כאבי גב.

ענת ק. 43

לאחר 3 סדרות של טיפולי הפריה ללא הצלחה, פניתי אל מולי לתמיכה בעזרת דיקור סיני. אני מאמינה שמלבד גילי המופלג גם למצב הנפשי היה חלק בכישלון הטיפולים. טיפולי הפוריות גרמו לי להרבה מתח, חרדה ותסכול. הרגשתי שהטיפול אצל מולי תרם לאיזון הנפשי והפיזי שלי..

התייעצות עם מומחה

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
גניה- כאב מקרין מישבן לרגל

29/10/18- היי, רציתי לומר לך תודה! אתמול חוללת נס עם הרגל שלי..היום אני הולכת רגיל!!

שני – פוריות

4/09/18- הבטא יצאה 407, את פשוט קוסמת!!! תודה!! אני כל כך מתרגשת!! הכל בזכותך!!!

מיטל- כאב במפסעה ובצקות

30/08/18- היי מולי, אני בשבוע 28, המפשעה כמעט לא מורגשת והבצקות פשוט נעלמו!! והכל בזכות הטיפול שלך!! רב תודות!!

לכל המסרונים
טיפים והמלצות