רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

תפריט בעיות רפואיות התייעץ עם מומחה התקשר 050-7903361
טלפון 050-7903361
חזי מ. 32

רוצה להודות לך על הטיפול המסור בבעיית המיגרנה ממנה סבלתי כ-4 שנים…מאז הטיפולים שעשינו..אינני סובל ממיגרנות..גם הכאב בצוואר נעלם..

תמי ב. 28

בשבוע 12 להריון תקפו אותי כאבי ראש נוראיים..ביום אחד אבדתי את כל יכולת התפקוד שלי..נפגשתי עם מולי..וכמו שאומרים, ראיתי את האור…אני חייבת להודות שנפרדתי מכאבי הראש והפרידה לא הייתה כואבת!

רותי מעיני 65
אני מטופלת אצל מולי מיזה תקופה מכל מיני סיבות בכל מיני בעיות..אני רוצה לשתפכם במקרה בו מולי עזרה לי בצורה מפליאה..אני נגנית נבל מיזה שנים ויום אחד נתפס לי הגב התחתון בצורה אקוטית, כנראה עקב אימונים אינטנסיבים לקראת קונצרט. הייתי לפני נסיעה לחו"ל וחששתי שהגב יגביל אותי מאד, הספקתי לעשות אצל מולי רק טיפול אחד לפני הנסיעה, מולי טיפלה בי ביסודיות כהרגלה והכאב וההקרנה פשוט נעלמו כלא היו ולא הטרידו אותי כלל בנסיעה ועד היום.
בלה ב. 68

רוצה להודות לך על הטיפול המסור והמוצלח בכאבי גב תחתון וכתפיים מהם סבלתי קשות, כתוצאה של אוסטיאופורוזיס..מצבי השתפר פלאות ואיכות חיי גם כן..

אמיר ש. 34

הגעתי אליך עם מצב קשה מאד- נעזר בצוארון אורטופדי עקב כאבים חדים בצוואר ובכתף ימין, מוגבל בהפניית הראש ואת זרועה ימין בקושי הצלחתי להרים..לאחר הטיפול הראשון חל שיפור ניכר בכאבים ובמגבלת הצוואר והכתף…מטיפול לטיפול המצב הלך והשתפר..

רותי פ. 96

אני רוצה לספר עד כמה את עזרת לי..סבלתי מאוד מכאבים חזקים בברכיים, לא העזתי לעבוד או לטייל בלי מגן ברך, והנה עכשיו כבר שנה שאינני משתמשת כלל במגן, מה שגורם לי אושר והנאה..ובאופן כללי הרגשתי השתפרה מאד.

יניב ר. 32

אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור והיעיל..הגעתי אליך עם כאבים באצבעות כף היד, כתוצאה ממאמץ יתר בעבודה, התופעה ידועה אצל אנשים שעובדים הרבה עם מחשב..הכאבים גרמו לי סבל רב..כל טיפול היה חוויה בפני עצמו ולכל טיפול היה את האפקט שלו – פיסי ומנטלי כאחד..

ניצה ש. 52

סבלתי מכאבים עזים במרפק ובכתף…

התייעצות עם מומחה

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
גניה- כאב מקרין מישבן לרגל

29/10/18- היי, רציתי לומר לך תודה! אתמול חוללת נס עם הרגל שלי..היום אני הולכת רגיל!!

שני – פוריות

4/09/18- הבטא יצאה 407, את פשוט קוסמת!!! תודה!! אני כל כך מתרגשת!! הכל בזכותך!!!

מיטל- כאב במפסעה ובצקות

30/08/18- היי מולי, אני בשבוע 28, המפשעה כמעט לא מורגשת והבצקות פשוט נעלמו!! והכל בזכות הטיפול שלך!! רב תודות!!

לכל המסרונים
טיפים והמלצות