רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

תפריט בעיות רפואיות התייעץ עם מומחה התקשר 050-7903361
טלפון 050-7903361

מולי קליניק – מומחית לרפואה סינית – דיקור סיני באזור תל אביב והמרכז

שלום לך, שמי מולי, מוזמן/ת להכיר:
התעניינותי ברפואה סינית נולדה מהצורך האישי שלי לחפש ולמצוא מענה לבעיות רפואיות שונות מהן סבלתי מגיל צעיר ולא נמצא להן פתרון מספק ברפואה הקונבנציונלית. אם בגלל חוסר המודעות בנושא או בגלל תופעות הלוואי וההשלכות הכרוכות בפתרון תרופתי או כירורגי. במהלך חיפושיי התנסיתי בשיטות טיפול רבות ומגוונות אך בסופו של דבר מה שהכי עזר היה דיקור הסיני. לכן חשבתי לעצמי: אם זה עזר לי זה יכול לעזור גם לאחרים. טרם הכשרתי ברפואה הסינית כבר עבדתי בתחום הטיפולי- כמעסה רפואית. במהלך עבודתי נתקלתי במקרים בהם קצרה ידי מלהושיע בעזרת העיסוי בלבד ולכן החלטתי ללמוד, להתמקד ולהתמקצע ברפואה הסינית. לשם כך חשבתי, אין כמו ללמוד מהמקור ולכן נסעתי לסין.

לימודים, התמחות וניסיון ברפואה הסינית:
אני מטפלת ברפואה סינית מזה 22 שנה משנת 2000. את הכשרתי עברתי באוניברסיטה לרפואה סינית בעיר שאנשי בסין, במשך 5 שנים ובשפה הסינית. מלבד רפואה סינית הלימודים כללו הרבה קורסים ברפואה מערבית ולכן תעודת הגמר: O.M.D – Oriental Medical Dr – מסמיכה אותי לעבוד גם כרופאה קונבנציונלית בסין. עם סיום הלימודים עברתי התמחויות עם מומחים ידועי שם בסין. בעיקר בתחום הגניקולוגיה- רפואת נשים ופוריות וגם בכאב, גסטרולוגיה, עור וסרטן. לתקופה עבדתי בבי"ח  בלינסון- במרכז דוידוף – המתמחה בתמיכה וטיפול בחולי סרטן.

אודות הקליניקה:
ייחודה של "מולי קליניק" בכך שמביאה את הטיפול הסיני המקורי, כפי שהוא נעשה בסין במשך מאות שנים עד היום. הטיפול נעשה בגישה הוליסטית – ראיה של כל הגוף כשלם לכן רק לאחר אבחון ותשאול מעמיק, ניתן לבנות למטופל/ת את הטיפול הנכון לו/לה ביותר. כמוכן אני אני מקפידה על דיוק מיקום נקודות הדיקור והתחושה הרצויה בכל נקודת דיקור על מנת להשיג יעילות טיפולית מרבית. אינני חוסכת במחטים ובמידת הצורך משלבת כלים טיפוליים נוספים כגון: הקזה, מוקסה, כוסות רוח, אלקטרו, עיסוי רפואי, ייעוץ תזונתי, טכניקת אלכסנדר ותרגילים לשחרור כאב.

לסיכום
הקליניקה מהווה מודל הוליסטי לאורח חיים בריא, מאוזן ורגוע יותר ולא רק מקום טיפולי:
אני מעניקה יחס אישי ואכפתי לכל מטופל/ת, מקדישה זמן רב ומחשבה על מנת למצוא פתרונות לבעיות שונות ומאתגרות וכדיי לאפשר מענה לכל שאלה או בעיה שעולה. אני מלמדת את המטופלים דרכים וכלים בהם יוכלו לעזור לעצמם גם לאחר הטיפול. מלמדת תרגילים לשחרור כאב, תרגול נשימה, הרפיה ועוד. כל אלה לא ניתן לעשות במקומות בהם מקבלים מטופל כל 10 דקות – "כמו בפס ייצור". זאת אני אומרת מניסיון אישי – לאחר שעבדתי במקום שכזה…נכון שהטיפול יותר זול, אבל אין למטופל מושג איזו איכות טיפולית נחסכת ממנו.

התייעצות עם מומחה

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
אלי- נזלת אלרגית

11/04/22- מעדכנת שיש הטבה עצומה מאז הטיפול אתמול, הנזלת פחתה משמעותית והסינוסים כבר לא כואבים! תודה רבה!!

לינת- שלפוחית רגיזה וכואבת

8/11/21- מאז הטיפולים שעשינו, השלפוחית נרגעה- לא תכוף, לא דחוף ולא כואב.

טל- דלקות שתן חוזרות

25/10/21- היי, מרגישה הרבה הרבה יותר טוב מאז הדיקור אתמול!

לכל המסרונים
טיפים והמלצות