רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

Please leave this field empty.
תפריט בעיות רפואיות התייעץ עם מומחה התקשר 050-7903361
טלפון 050-7903361

אודות מולי – מטפלת מומחית ברפואה סינית

התעניינותי ברפואה סינית נולדה מהצורך האישי שלי לחפש ולמצוא מענה לבעיות רפואיות שונות, מהן סבלתי מגיל צעיר ולא נמצא להן פתרון מספק ברפואה הקונבנציונלית. אם עקב חוסר הידע בנושא או בגלל תופעות הלוואי וההשלכות הכרוכות בפתרון תרופתי או כירורגי. במהלך חיפושיי התנסיתי בשיטות טיפול רבות ומגוונות אך בסופו של דבר הכי הרבה עזרה שאבתי מהרפואה הסינית. חשבתי לעצמי: אם זה עזר לי זה יכול לעזור גם לאחרים.. עוד לפני הכשרתי ברפואה הסינית עבדתי בתחום הטיפולי- בתור מעסה רפואית, נתקלתי במקרים רבים שם קצרה ידי מלהושיע בעזרת מסאז'. לכן החלטתי ללמוד, להתמקד, ולהתמקצע ברפואה הסינית. לשם כך חשבתי, אין כמו ללמוד מהמקור..ולכן נסעתי לסין.

לימודים והכשרה ברפואה הסינית
5 שנים לימודים באוניברסיטה לרפואה סינית בעיר שאנשי בסין, בשפה הסינית.  מלבד רפואה סינית כללו הלימודים הרבה קורסים ברפואה מערבית ולכן תעודת הגמר שלי -.O.M.D – Oriental Medical Dr – מסמיכה אותי לעבוד בסין גם כרופאה קונבנציונאלית. עם סיום הלימודים עברתי התמחויות שונות בדיקור סיני ובצמחי מרפא סיניים לצד מומחים, ידועי שם, בסין בתחומי: כאב, רפואה פנימית, גניקולוגיה, עור, גסטרולוגיה, אורולוגיה וסרטן. מלבד עבודתי בקליניקה הפרטית אני מטפלת בבי"ח  בלינסון, במרכז דוידוף- המתמחה בתמיכה וטיפול בחולי סרטן.

אודות הקליניקה:
ייחודה של "מולי קליניק" בכך שמביאה את הטיפול הסיני המקורי, כפי שהוא נעשה בסין במשך מאות שנים עד היום. אני  מקפידה מאד על תשאול מעמיק לצורך אבחון והתאמת הטיפול וכן על דיוק מיקום נקודות הדיקור והתחושה הרצויה בכל נקודת דיקור על מנת להגיע ליעילות טיפולית מרבית. אינני חוסכת במחטים או בשילוב כלים טיפוליים נוספים כגון: הקזה, מוקסה, כוסות רוח, אלקטרו, עיסוי רפואי, ייעוץ תזונתי,  תרגילי נשימה והרפיה ועוד.
הקליניקה מהווה מודל הוליסטי לאורח חיים בריא, מאוזן ורגוע יותר ולא רק מקום טיפולי. הטיפול נעשה בגישה הוליסטית – ראיה של כל הגוף כשלם לכן רק לאחר אבחון ותשאול מעמיק, ניתן לבנות למטופל/ת את הטיפול הנכון לו/לה ביותר. אני מעניקה יחס אישי ואכפתי לכל מטופל/ת, מקדישה זמן רב ומחשבה על מנת למצוא פתרונות לבעיות שונות ומאתגרות וכדיי לאפשר מענה לכל שאלה או בעיה שעולה. אני מלמדת את המטופלים דרכים וכלים בהם יוכלו לעזור לעצמם גם לאחר הטיפול.  כל אלה לא ניתן לעשות במקומות בהם מקבלים מטופל כל 10 דקות – "כמו בפס ייצור"..וזאת אני אומרת מניסיון אישי – לאחר שעבדתי במקום שכזה…נכון שהטיפול יותר זול, אבל אין למטופל מושג איזו איכות טיפולית נחסכת ממנו.

התייעצות עם מומחה
Please leave this field empty.

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
מרי – קושי להיכנס להריון

18/06/17- היי, אני לא מאמינה!!..זה הצליח לנו..אני בהריון!!..אין עלייך!!

חגית – בחילות הריון

12/06/17- הי מולי. אחרי הטיפול הרגשתי הרבה הרבה יותר טוב..תודה גדולה (:

רונה – כאבי ראש/מיגרנה

11/05/17- היי מולי, מעדכנת שכמעט ולא כואב הראש כלל!!..תודה רבה!

לכל המסרונים
טיפים והמלצות