רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

תפריט רפואת נשים התקשר 050-7903361 ווצאפ
טלפון 050-7903361

מולי קליניק- מומחית לדיקור סיני- בתל אביב ואזור המרכז

אודות הקליניקה- מרפאה לרפואה סינית המתמחה בבריאות האשה:
ייחודה של "מולי קליניק":
אותנטיות
– מולי, שלמדה והתמחתה בסין, מביאה את הטיפול הסיני המקורי, כפי שהוא נעשה בסין במשך מאות שנים עד היום. הטיפול נעשה בגישה הוליסטית – הסתכלות על כל הגוף כשלם, אבחון ותשאול מעמיקים על מנת להבין את שורש הבעיה ולהתאים למטופל/ת את הטיפול הנכון והמדויק לו/לה ביותר.
מקצועיות– מולי מקפידה מאד על דיוק במיקום נקודות הדיקור והתחושה הרצויה בכל נקודה על מנת להשיג יעילות טיפולית מרבית. בנוסף לדיקור, במידת הצורך, משלבת כלים טיפוליים משלימים כגון: כוסות רוח, אלקטרו-אקופונקטורה, הקזה, מוקסה, עיסוי רפואי וייעוץ תזונתי.
יחס אישי– אני מעניקה יחס אישי ואכפתי לכל מטופל/ת ומקדישה זמן רב ומחשבה על מנת למצוא פתרונות לבעיות שונות ומאתגרות. בנוסף לטיפול, אני מלמדת את מטופליי דרכים וכלים בהם יוכלו לעזור לעצמם גם לאחר הטיפול. תרגול נשימה, הרפיה, תרגילים לשחרור כאב ועוד.
את כל אלה לא מתאפשר לתת ולעשות במקומות בהם מקבלים מטופל כמו ב"פס ייצור"- כל 15-10 דקות. זאת אני אומרת מניסיון אישי – לאחר שעבדתי בקופת חולים המשלימה. נכון שהטיפול יותר זול, אבל אין למטופל מושג איזו איכות טיפולית נחסכת ממנו.

אודותי: שמי מולי– זהו שם שקיבלתי במהלך לימודי בסין, משמעותו "כח-ריפוי".
התעניינותי ברפואה סינית נולדה מהצורך האישי שלי לחפש ולמצוא מענה לבעיות רפואיות שונות מהן סבלתי מגיל צעיר ולא נמצא להן פתרון מספק ברפואה הקונבנציונלית. אם בגלל חוסר המודעות בנושא או בגלל תופעות הלוואי וההשלכות הכרוכות בפתרון תרופתי או כירורגי. במהלך חיפושיי התנסיתי בשיטות טיפול רבות ומגוונות. בסופו של דבר הטיפול שהכי עזר לי היה הדיקור הסיני. לכן חשבתי לעצמי: אם לי זה עזר, יכול לעזור גם לאחרים. טרם הכשרתי ברפואה הסינית כבר עסקתי בתחום הטיפולי- כמעסה רפואית. במהלך עבודתי נתקלתי במקרים בהם קצרה ידי מלהושיע בעזרת העיסוי בלבד ולכן החלטתי ללמוד, להתמקד ולהתמקצע ברפואה הסינית. לשם כך חשבתי, אין כמו ללמוד מהמקור ולכן נסעתי לסין.

לימודים, התמחות וניסיון ברפואה הסינית:
אני מטפלת ברפואה סינית מזה 22 שנה משנת 2000. את הכשרתי עברתי באוניברסיטה לרפואה סינית בעיר שאנשי בסין, במשך 5 שנים ובשפה הסינית. מלבד רפואה סינית הלימודים כללו הרבה קורסים ברפואה מערבית ולכן תעודת הגמר: O.M.D – Oriental Medical Dr – מסמיכה אותי לעבוד גם כרופאה קונבנציונלית בסין. עם סיום הלימודים עברתי התמחויות עם מומחים ידועי שם בסין. התמחתי בעיקר בתחום של רפואת נשים ופוריות וגם בכאב, גסטרו, עור וסרטן

לסיכום
מולי קליניק – מהווה מודל הוליסטי אשר מעבר לטיפול המקצועי, מלמדת ומכוונת לאורח חיים בריא, מאוזן ורגוע יותר.

התייעצות עם מומחה

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
טיפים והמלצות