רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

תפריט בעיות רפואיות התייעץ עם מומחה התקשר 050-7903361
טלפון 050-7903361

מולי קליניק – מטפלת מומחית ברפואה סינית – דיקור סיני באזור תל אביב והמרכז

אודותיי: התעניינותי ברפואה סינית נולדה מהצורך האישי שלי לחפש ולמצוא מענה לבעיות רפואיות שונות, מהן סבלתי מגיל צעיר ולא נמצא להן פתרון מספק ברפואה הקונבנציונלית. אם עקב חוסר המודעות בנושא או בגלל תופעות הלוואי וההשלכות הכרוכות בפתרון תרופתי או כירורגי. במהלך חיפושיי התנסיתי בשיטות טיפול רבות ומגוונות אך בסופו של דבר הכי הרבה עזרה שאבתי מהרפואה הסינית. חשבתי לעצמי: אם זה עזר לי זה יכול לעזור גם לאחרים..
עוד לפני הכשרתי ברפואה הסינית עבדתי בתחום הטיפולי- בתור מעסה רפואית, נתקלתי במקרים רבים שם קצרה ידי מלהושיע בעזרת מסאז'. לכן החלטתי ללמוד, להתמקד ולהתמקצע ברפואה הסינית. לשם כך חשבתי, אין כמו ללמוד מהמקור..ולכן נסעתי לסין.

לימודים, הכשרה ונסיון ברפואה הסינית
5 שנים לימודים באוניברסיטה לרפואה סינית בעיר שאנשי בסין, בשפה הסינית.  מלבד רפואה סינית כללו הלימודים הרבה קורסים ברפואה מערבית ולכן תעודת הגמר שלי -.O.M.D – Oriental Medical Dr – מסמיכה אותי לעבוד בסין גם כרופאה קונבנציונלית. עם סיום הלימודים עברתי התמחויות שונות בדיקור סיני ובצמחי מרפא סיניים לצד מומחים ידועי שם, בסין בתחומי: כאב, רפואה פנימית, גניקולוגיה, עור, גסטרולוגיה, אורולוגיה וסרטן. מס' שנים עבדתי בבי"ח  בלינסון, במרכז דוידוף – המתמחה בתמיכה וטיפול בחולי סרטן.

אודות הקליניקה:
ייחודה של "מולי קליניק" בכך שמביאה את הטיפול הסיני המקורי, כפי שהוא נעשה בסין במשך מאות שנים עד היום. הטיפול נעשה בגישה הוליסטית – ראיה של כל הגוף כשלם לכן רק לאחר אבחון ותשאול מעמיק, ניתן לבנות למטופל/ת את הטיפול הנכון לו/לה ביותר. כמוכן אני אני מקפידה על דיוק מיקום נקודות הדיקור והתחושה הרצויה בכל נקודת דיקור על מנת להשיג יעילות טיפולית מרבית. אינני חוסכת במחטים או בשילוב כלים טיפוליים נוספים כגון: הקזה, מוקסה, כוסות רוח, אלקטרו, עיסוי רפואי, ייעוץ תזונתי.

לסיכום
הקליניקה מהווה מודל הוליסטי לאורח חיים בריא, מאוזן ורגוע יותר ולא רק מקום טיפולי: 
אני מעניקה יחס אישי ואכפתי לכל מטופל/ת, מקדישה זמן רב ומחשבה על מנת למצוא פתרונות לבעיות שונות ומאתגרות וכדיי לאפשר מענה לכל שאלה או בעיה שעולה. אני מלמדת את המטופלים דרכים וכלים בהם יוכלו לעזור לעצמם גם לאחר הטיפול. מלמדת תרגילים לשחרור כאב, תרגול נשימה, הרפיה ועוד. כל אלה לא ניתן לעשות במקומות בהם מקבלים מטופל כל 10 דקות – "כמו בפס ייצור"..וזאת אני אומרת מניסיון אישי – לאחר שעבדתי במקום שכזה…נכון שהטיפול יותר זול, אבל אין למטופל מושג איזו איכות טיפולית נחסכת ממנו.

התייעצות עם מומחה

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
גניה- כאב מקרין מישבן לרגל

29/10/18- היי, רציתי לומר לך תודה! אתמול חוללת נס עם הרגל שלי..היום אני הולכת רגיל!!

שני – פוריות

4/09/18- הבטא יצאה 407, את פשוט קוסמת!!! תודה!! אני כל כך מתרגשת!! הכל בזכותך!!!

מיטל- כאב במפסעה ובצקות

30/08/18- היי מולי, אני בשבוע 28, המפשעה כמעט לא מורגשת והבצקות פשוט נעלמו!! והכל בזכות הטיפול שלך!! רב תודות!!

לכל המסרונים
טיפים והמלצות