רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

תפריט בעיות רפואיות התייעץ עם מומחה התקשר 050-7903361
טלפון 050-7903361

דלקת דרכי השתן – טיפול טבעי, ללא אנטיביוטיקה!!

דלקות דרכי שתןטיפול בדלקת שתן חריפה בעזרת דיקור סיני מניסיוני האישי:
לא כל בעיה שאני מטפלת בה גם יוצא לי לחוות אותה בעצמי..למזלי (-; בבעיה זו כיוון שכל כך שכיחה, גם לי קרה ש…בוקר אחד קמתי עם תכיפות, דחיפות, צריבה וכאב במתן שתן, בנוסף היה גם דם בשתן שדי הבהיל אותי…חשבתי ללכת למיון אך כיוון ששמעתי שבמיון צריך לחכות יובלות ומכיוון שאני לא נוהגת לקחת אנטיביוטיקה החלטתי לנסות לטפל בזה בעצמי. נשכבתי על מיטת הטיפולים, שמתי לעצמי מחטים ומיד חשתי רגיעה בכאבים, במתן השתן הבא הדימום פסק. לאחר מכן המשכתי לשתות צמחים סינים – מרשם שלמדתי בהתמחותי בסין עם פרופסור לרפואה סינית מומחה למחלות כליה ודרכי שתן. לאחר מספר ימים נעלם כל זכר לדלקת ומאז מזה 13 שנים "טפו טפו" לא חזר ולא נשנה…להבדיל מגיעות אלי מטופלות רבות הסובלות מדלקות שתן חוזרות ונשנות לאחר שטופלו ע"י סדרות של אנטיביוטיקה..מה שאומר דרשני!!..
לסיפורי מקרה נוספים והמלצות של מטופלות ראה מידע מורחב.

מה גורם לדלקת בדרכי השתן:
נשים רבות סובלות מדלקות שתן חוזרות ונשנות, פעם הסיבה הרווחת הייתה חוסר הגיינה, כיום מבינים יותר ויותר שיש קשר למבנה האינטימי, לחוסר שתייה ועוד. עם זאת עדיין הפתרון היחיד שמוצע הוא אנטיביוטיקה, שבמקרה הטוב, מותאמת לאחר תרבית, ברוב המקרים נותן הרופא אנטיביוטיקה רחבת טווח. וכמניעה מציע להמשיך עם אנטיביוטיקה מונעת..

הסיבות לדלקות דרכי השתן  על פי הרפואה הסינית:
"חום, לחות ורעילות במחמם תחתון"– "חום, לחות ורעילות" ניתן לתרגם בשפת הרפואה הקונבנציונאלית כתהליך דלקתי עקב חיידקים או פטרייה. "מחמם תחתון"- משמע מערכת אנרגטית האחראית על תפקוד מערכות ואיברים הנמצאים בבטן התחתונה כגון: כליות, שלפוחית השתן, דרכי השתן וכדומה. "חום ולחות במחמם תחתון" יכולים להיווצר עקב חסימות אנרגטיות הפוגעות בזרימת האנרגיה התקינה לחלקי הגוף השונים ואיבריו וגורמות לדיכוי ושיבוש תפקודן התקין של מערכת החיסון ומערכות פנימיות אחרות דבר הפוגע ביכולתן לנקז רעלים מהגוף. עקב כך מצטברים נוזלים ופסולת מטבולית המעודדים צמיחה והתרבות של חיידקים ופטריות. בדומה לקורה בטבע כאשר מים עומדים ולא זורמים.. כמו בטבע כך גם בגוף האדם, פיטריות ובקטריות למיניהן אוהבות סביבה לחה וחמה לגדול ולהתרבות בה. חסימות אנרגטיות נגרמות כתוצאה ממצבים נפשיים כמו: לחץ, כעס, עצבנות או חרדה.

הטיפול ברפואה הסינית לדלקות בדרכי השתן:

כולל דיקור וצמחי מרפא סיניים בשימוש פנימי וחיצוני. הטיפול ברפואה הסינית שם דגש על פתיחת החסימות אנרגטיות, סילוק חום ולחות, חיזוק איזון והזנה של האיבר או המערכת החלשים. רב המטופלות מרגישות הקלה מיידית לאחר הטיפול.

מחקר: אנטיביוטיקה לא מונעת דלקות בדרכי השתן:
נשים וילדים הסובלים מדלקות חזרות בדרכי השתן מתבקשים להמשיך בטיפול אנטיביוטי מונע למשך חודשים ואף שנים. מחקר חדש מוכיח שטיפול אנטיביוטי זה אינו מונע הישנות הדלקות ורק מגביר סיכון להתפתחות חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה. למאמר המלא.

לסיכום
המוטו של הרפואה הסינית אומר: "תן לגוף להתגבר בצורה טבעית על מחלה כך יתחזק ויוכל לעמוד בפניה בפעם הבאה".

התייעצות עם מומחה

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
גניה- כאב מקרין מישבן לרגל

29/10/18- היי, רציתי לומר לך תודה! אתמול חוללת נס עם הרגל שלי..היום אני הולכת רגיל!!

שני – פוריות

4/09/18- הבטא יצאה 407, את פשוט קוסמת!!! תודה!! אני כל כך מתרגשת!! הכל בזכותך!!!

מיטל- כאב במפסעה ובצקות

30/08/18- היי מולי, אני בשבוע 28, המפשעה כמעט לא מורגשת והבצקות פשוט נעלמו!! והכל בזכות הטיפול שלך!! רב תודות!!

לכל המסרונים
טיפים והמלצות