רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

תפריט בעיות רפואיות התייעץ עם מומחה התקשר 050-7903361
טלפון 050-7903361

הריון ולידה

הפחתת בחילות, כאבים, צירים מוקדמים ובעיות נוספות במהלך ההריון באמצעות דיקור סיני- טיפול טבעי
עקב שינויים הורמונליים ופיזיולוגיים קיצוניים שעוברות נשים במהלך תקופת ההריון רבות מהן סובלות מתופעות שכיחות כגון:

הרבה מן התרופות הקונבנציונליות אסורות לשימוש בתקופת ההריון, מחשש ובצדק, לפגיעה או הרעלה של העובר, לכן, נשים בהריון נאלצות לחפש פתרונות אלטרנטיביים טבעיים. יתרה מזאת ישנן בעיות שאין להן פתרון, כגון:
צירים מוקדמים – היא אחת התופעות השכיחות- כ- 10% מהנשים, אלו הם צירים המופיעים לפני שבוע 34, מצב העלול לגרום להתקצרות צוואר הרחם ולידה מוקדמת.
שני המצבים אלה מוגדרים הריון בסיכון, והמענה העיקרי להם הוא אשפוז, מנוחה ושמירת הריון. במקרים רבים ממהרים הרופאים לתת זריקה להבשלת ריאות העובר, מחשש ללידה מוקדמת, וכן מחדירים נרות פרוגסטרון לנרתיק של האישה ההרה, על מנת לנגוד את פעולת ההורמון שגורם להתכווצויות של הרחם הנקרא אוקסיטוצין.

צירים מוקדמים מה עושים?!
תניה הראל בת 35 :כמו בהריון הראשון גם הפעם החלו צירים מוקדמים בשבוע 26 ומיהרתי אל מולי לעזרה. הדיקור אכן הרגיע את ההתכווצויות. בזכות הטיפול אצלה, הפעם לא נזקקתי לשמירת הריון וילדתי בשבוע 39 ובלידה קלה, להבדיל מההריון הקודם שהסתיים בלידה מוקדמת בשבוע 32. למכתבה והמלצות מטופלות נוספות ראה מידע מורחב.
הדיקור הסיני משפיע על העצבוב לרחם ולכן עוזר להרגיע התכווצויות של הרחם – הצירים המוקדמים. כמוכן הדיקור תורם לאיזון ההורמונלי ולחיזוק מערכות הגוף ככלל ולכן מעלה את האנרגיה ומפחית את החולשה והעייפות ששכיחים מאד בחודשים הראשונים והאחרונים של הריון. הדיקור יעיל מאד גם להפחתה של בצקות.

לסיכום
הרפואה הסינית נותנת מענה טבעי, יעיל ומהיר לכאבים ובעיות שונות במהלך ההריון. עם זאת נשים רבות עדיין חוששות ללכת לטיפול בדיקור סיני ללא כל סיבה מוצדקת. לסיפורי מקרה והמלצות ראה מידע מורחב.

התייעצות עם מומחה

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
לינת- שלפוחית רגיזה וכואבת

8/11/21- מאז הטיפולים שעשינו, השלפוחית נרגעה- לא תכוף, לא דחוף ולא כואב.

טל- דלקות שתן חוזרות

25/10/21- היי, מרגישה הרבה הרבה יותר טוב מאז הדיקור אתמול!

לינוי-קנדידה כרונית

16/06/21- מרגישה שיפור משמעותי גם מבחינת הגרד וגם בכאב בקיום.

לכל המסרונים
טיפים והמלצות