רפואת נשים

טיפול בכאב

הפרעות עיכול

מע' חיסון ונשימה

בעיות עור

הפרעות רגשיות

אונקולוגיה

תפריט רפואת נשים ווצאפ התקשר 050-7903361
טלפון 050-7903361

הריון ולידה – טיפול טבעי

הפחתת בחילות, כאבי גב, צירים מוקדמים ובעיות נוספות במהלך ההריון בעזרת דיקור סיני:
עקב שינויים הורמונליים ופיזיולוגיים קיצוניים שעוברות נשים במהלך תקופת ההריון רבות מהן סובלות מתופעות שכיחות כגון:

הרבה מן התרופות אסורות לשימוש בתקופת הריון, מחשש ובצדק, לפגיעה או הרעלה של העובר, לכן נשים בהריון נאלצות לחפש פתרונות אלטרנטיביים טבעיים. הדיקור הסיני הוכח כיעיל ביותר לטיפול בבעיות אלה. יתרה מזאת, יש בעיות שאין להן מענה רפואי, כגון:
צירים מוקדמים – צירים המופיעים לפני שבוע 34, זוהי אחת התופעות השכיחות בהריון כ- 10% ועלולה לגרום להתקצרות צוואר הרחם ולידה מוקדמת. שני המצבים הנ"ל מוגדרים הריון בסיכון והמענה העיקרי להם הוא אשפוז, מנוחה ושמירת הריון. במקרים רבים ממהרים הרופאים לתת זריקה להבשלת ריאות העובר, מחשש ללידה מוקדמת, וכן מחדירים נרות פרוגסטרון לנרתיק של האישה ההרה, על מנת לנגוד את פעולת ההורמון אוקסיטוצין שגורם להתכווצויות הרחם.

יש צירים מוקדמים, מה עושים?!
תניה הראל מספרת: 
כמו בהריון הראשון גם הפעם החלו צירים מוקדמים בשבוע 26 ומיהרתי אל מולי לעזרה. הדיקור אכן הרגיע את ההתכווצויות. בזכות הטיפול אצלה, הפעם לא נזקקתי לשמירת הריון וילדתי בשבוע 39 ובלידה קלה, להבדיל מההריון הקודם שהסתיים בלידה מוקדמת בשבוע 32. למכתבה והמלצות מטופלות נוספות ראי מידע מורחב.
הדיקור הסיני משפיע על העצבוב לרחם ולכן עוזר להרגיע התכווצויות של הרחם – הצירים המוקדמים. כמוכן הדיקור תורם לאיזון ההורמונלי ולחיזוק מערכות הגוף ככלל ולכן מעלה את האנרגיה ומפחית את החולשה והעייפות ששכיחים מאד בחודשים הראשונים והאחרונים של הריון. וגם יעיל מאד להפחתה של בצקות.

לסיכום
הרפואה הסינית נותנת מענה טבעי, יעיל ומהיר לכאבים ובעיות שונות במהלך ההריון. עם זאת נשים רבות עדיין חוששות ללכת לטיפול בדיקור סיני ללא כל סיבה מוצדקת. לסיפורי מקרה והמלצות ראי מידע מורחב.

התייעצות עם מומחה

בעיות רפואיות

מסרוני תודה
טיפים והמלצות